Vrijwilligers - van onschatbare waarde!
Sfeerbeeld

Vacatures vrijwilligers


Hieronder vindt u al onze vacatures:

Antonia

contact vrijwilligerscoördinator
Wilma Koenders W.Koenders@azora.nl, 0315-338111

Vacature vrijwilliger dagbesteding
Vacature vrijwilliger fiets
Vacature vrijwilliger muziek
Vacature vrijwilliger wandelclub
Vacature vrijwilliger "maatje"

De Bettekamp

contact vrijwilligerscoördinator
Maria Griffioen M.Griffioen@azora.nl, 0315-258484

Vacature vrijwilliger tuinclub

Den Es

contact vrijwilligerscoördinator
Anita Oldenhave: A.Oldenhave@azora.nl, 0315-258484

Vacature vrijwilliger Akkerweg 5
Vacature vrijwilliger dagverzorging
Vacature vrijwilliger bloemschikken
Vacature vrijwilliger dagbehandeling
Vacature vrijwilliger rolstoelfietsen
Vacature vrijwilliger duofietsen
Vacature vrijwilliger fietsclub

Debbeshoek

contact vrijwilligerscoördinator
Karen Tempels: K.Tempels@azora.nl, 0315-681849

Vacature vrijwilligers


Gertrudis

contact vrijwilligerscoördinator
Helen Heutinck: h.heutinck@azora.nl, 0314-663641

Vacature vrijwilliger winkel
Vacature vrijwilliger receptie
Vacature vrijwilliger schilderen
Vacature vrijwilliger dagbesteding
Vacature vrijwilliger maatje
Vacature vrijwilliger wandelgroep
Vacature vrijwilliger filmavonden
Vacature vrijwilliger spelletjesavond
Vacature vrijwilliger groepsgymnastiek
Vacature vrijwilliger koersbal
Vacature vrijwilliger duofiets
Vacature vrijwilliger "maatje"
Vacature vrijwilliger Op den Brinck
Vacature vrijwilliger Hof van Hedel
Vacature vrijwilliger bloemschikken
Vacature vrijwilliger wandelclub
Vacature vrijwilliger ballengooien
Vacature vrijwilliger bingo-avond


Hof van Varwijk

contact vrijwilligerscoördinator
Carine Aalbers: c.aalbers@azora.nl, 0315-338111


Maria Magdalena Postel

contact vrijwilligerscoördinator
Lisanne Steylen-Benerink: L.Steylen@azora.nl, 0315-685541


De Schuylenburgh

contact vrijwilligerscoördinator
Esther Messing: E.Messing@azora.nl, 0315-396999

Vacature vrijwilliger electrowagen

Maakt u het verschil voor onze bewoners???
Voor de bewoners van Woonzorgpark De Schuylenburgh zijn wij altijd op zoek naar vrijwilligers die nét dat beetje extra willen doen om de dagen nog aangenamer te maken.
U kunt hierbij denken aan het begeleiden van activiteiten, het serveren van de maaltijd in ons Grand Café, het verzorgen van de verkopen in de winkel, bezorgen en verwarmen van maaltijden aan huis en vervoer van bewoners verzorgen met onze (nieuw aan te schaffen) electrowagen. Ook één op één iets ondernemen met onze bewoners hoort tot de mogelijkheden, het zgn. maatjesproject.
Bent u nieuwsgierig geworden en wilt u meer weten?
Neemt u dan contact op met onze vrijwilligerscoördinator Esther Messing, tel. 0315-396999 of per mail: e.messing@azora.nl.
Onder het genot van een kopje koffie kunt u samen de mogelijkheden bespreken.

Ik wil graag meer informatie ontvangen

Ik wil graag meer informatie ontvangen

Velden met een * zijn verplicht